Oferty pracy Rzeszów

Kierownik Sklepu

2014-12-08
Dodano

NEONET S.A.
Pracodawca

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: zarządzanie sklepem jako częścią biznesu zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem sprzedawców realizację planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań dbanie o dobry wizerunek sklepu, zgodny z obowiązującymi standardami osobistą, aktywną obsługę Klientów oraz sprzedaż

2014-11-27
Dodano

JA Management
Pracodawca

Sklep/Salon INMEDIO CAFE należący do Grupy HDS Polska Sp. z o.o.poszukuje osób na stanowisko:

 PRACOWNIK SKLEPU SPOŻYWCZO-PRASOWEGO

                          (Krasne /k.Rzeszowa)

                                  (nr.ref. 1/11/2014)

2014-11-21
Dodano

Chemifarb S.A.
Pracodawca

Zakres obowiązków: organizacja oraz nadzorowanie pracy podległego personelu, przygotowanie raportów sprzedaży, realizację przyjętych planów sprzedaży, dbanie o zatowarowanie sklepu zapewnienie prawidłowej obsługi klienta

2012-10-24
Dodano

Marketing Investment Gro...
Pracodawca

Zadania:

  • Współuczestnictwo w procesie tworzenia polityki towarowej i sprzedażowej na poziomie sklepu i odpowiedzialność za jej realizację,
  • Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne sklepu poprzez realizację standardów firmy,
  • Budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje,
  • Szkolenia i system oceniania,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania sprzedażą , mile widziane doświadczenie w sprzedaży marek ekskluzywnych w sektorze obuwia lifestyle’owego,
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego personelu, samodzielność,
  • Umiejętność pracy z klientem ,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Nienaganna aparycja,
  • Bardzo wysoka kultura osobista,
  • Wysokie poczucie estetyki,

Oferujemy:

Oferujemy rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole, a także dużą samodzielność działania.