Oferty pracy Rzeszów

Kierownik Sklepu

2014-10-17
Dodano

Mango
Pracodawca

Twoim zadaniem będzie ścisła współpraca z kierownikiem sklepu, będziesz współuczestniczyć w kierowaniu i zarządzaniu personelem, jak również zajmiesz się administrowaniem i nadzorowaniem pracy sklepu.

2014-10-10
Dodano

Merkury Market spółka ...
Pracodawca

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ogłaszamy nabór na stanowisko Kierownika sklepu. Osoba Zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie i nadzorowanie Marketu, oraz zespołu pracowników. Od kandydata oczekujemy:Gotowości do pracy poza miejscem zamieszkania (praca tylko w delegacji)Wykształcenia minimum średniegoDoświadczenia w pracy na podobnym stanowiskuUmiejętności kierowania zespołem pracownikówCech przywódcy i lideraZdolności komunikacyjnych i reprezentacyjnychPrawa jazdy kategrii B W zamian oferujemy:Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)Bardzo atrakcyjne wynagrodzenieNiezbędne narzędzia do wykonywania pracyMieszkanie służboweSamodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmieMożliwość rozwoju zawodowego i awansu  Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@merkurymarket.pl. Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.ul. Czajkowskiego 5138-400 Krosnorekrutacja@merkurymarket.pltel: 693 840 239

2014-10-08
Dodano

Stokrotka Sp. z o.o.
Pracodawca

Jako Zastępca Kierownika Sklepu będziesz:
  • prowadził zmianę zgodnie ze standardami sieci
  • dbał o zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
  • zarządzał salą sprzedaży: motywował, delegował i weryfikował zadania
  • aktywnie wspierał pracowników w ich zadaniach
  • budował pozytywny wizerunek firmy

2014-10-08
Dodano

Pull & Bear Polska Sp. z...
Pracodawca

Chcesz dowiedzieć się więcej?  Aplikuj!Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego i miasta za pośrednictwem opcji "Aplikuj" lub rejestrację na stronie www.joinfashioninditex.com Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

2012-10-24
Dodano

Marketing Investment Gro...
Pracodawca

Zadania:

  • Współuczestnictwo w procesie tworzenia polityki towarowej i sprzedażowej na poziomie sklepu i odpowiedzialność za jej realizację,
  • Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne sklepu poprzez realizację standardów firmy,
  • Budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje,
  • Szkolenia i system oceniania,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania sprzedażą , mile widziane doświadczenie w sprzedaży marek ekskluzywnych w sektorze obuwia lifestyle’owego,
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego personelu, samodzielność,
  • Umiejętność pracy z klientem ,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Nienaganna aparycja,
  • Bardzo wysoka kultura osobista,
  • Wysokie poczucie estetyki,

Oferujemy:

Oferujemy rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole, a także dużą samodzielność działania.