Oferty pracy Rzeszów

Kierownik Sklepu

2014-09-02
Dodano

Marketing Investment Gro...
Pracodawca

Jeśli jesteś komunikatywna/y, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś odpowiedzialna/y i uśmiechnięta/y. Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku zastępcy Kierownika Sklepu. Umiejętnie zarządzasz zespołem pracowników oraz sprzedażą. Jesteś samodzielna/y, zorganizowana/y i dobrze znasz język angielski. Praca z drugim człowiekiem sprawia Ci przyjemność. Cenisz sobie stabilność i chcesz pracować ze znanymi markami, aplikuj do nas. :)

Co możemy Ci zaoferować:
  • Rozwój zawodowy w stabilnej firmie
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Dużą samodzielność działania.
  • Zniżkę na nasze produkty.
Zastępca Kierownika Sklepu wspiera Kierownika Sklepu we wszystkich czynnościach związanych z funkcjonowaniem sklepu, w tym:
  • Jest odpowiedzialny za kompleksową organizację pracy sklepu, realizację planów sprzedażowych
  • Odpowiada za budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje, szkolenia i system oceniania
  • Zapewnia właściwy poziom obsługi klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami.

2014-08-29
Dodano

VIVE Profit Center Sp. z...
Pracodawca

  • Organizacja pracy sklepu oraz kontrola kosztów,

  • Efektywne zarządzanie zespołem,

  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • Współpraca z przełożonymi i centralą spółki.

2014-08-27
Dodano

Calz Polska sp. z o.o.
Pracodawca

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet szkoleń.

2012-10-24
Dodano

Pracodawca

Zadania:

  • Współuczestnictwo w procesie tworzenia polityki towarowej i sprzedażowej na poziomie sklepu i odpowiedzialność za jej realizację,
  • Odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne sklepu poprzez realizację standardów firmy,
  • Budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje,
  • Szkolenia i system oceniania,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania sprzedażą , mile widziane doświadczenie w sprzedaży marek ekskluzywnych w sektorze obuwia lifestyle’owego,
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego personelu, samodzielność,
  • Umiejętność pracy z klientem ,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Nienaganna aparycja,
  • Bardzo wysoka kultura osobista,
  • Wysokie poczucie estetyki,

Oferujemy:

Oferujemy rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole, a także dużą samodzielność działania.