Oferty pracy Rzeszów

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

SPRZEDAWCA w salonie odzieżowym

Link do tej oferty pracy:

2013-03-11

Data dodania

Royal Collection

Pracodawca

RZESZÓW

Miejsce pracy

Pracuj

Oferta pochodzi z serwisu

Sprzedawca,Sprzedaż

Kategoria

Opis

Etat: pełny Opis stanowiska: Oferujemy pracę na stanowisku Asystenta Sprzedaży w salonie Royal Collection.

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy: System profesjonalnych szkoleń Atrakcyjny system premiowy Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze Możliwość rozwoju zawodowego Umowę o pracę na pełen etat

Wymagamy

Od kandydatów i Kandydatek oczekujemy: Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta Zainteresowania modą Mile widziana znajomość zasad ekspozycji towarów, szczególnie odzieży Umiejętności pracy w zespole Wysokiej kultury osobistej Zdolności organizacyjnych Optymizmu i zaangażowania

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: